Google
 

25 lut 2009

WASKO10 - OSIEDLE BOCIANIE GNIAZDO, mieszkania Reda

LOKALIZACJA: REDA, UL. DŁUGA;
Cena za m2: 4500 - 5000 zł

Osiedle Bocianie Gniazdo - wizualizacja. Źródło. materiały dewelopera

Źródło. materiały dewelopera

W ustronnym zakątku Redy-Rekowie Dolnym, niedaleko drogi wojewódzkiej na Puck i Hel, stoi osiedle Bocianie Gniazdo. To 10 budynków wielorodzinnych, 3-kondygnacyjnych z 9. mieszkaniami w każdym.

Lokalny deweloper WASKO10 przygotował lokale od kawalerek po 4-pokojowe, z balkonami, miejscami postojowymi i piwnicami (opcjonalnie).

Lokal 2-pokojowy, 51 m. kw. Źródło. materiały dewelopera

Rekowo Dolne to jedna z rozwijających się dzielnic Redy. Powstaje tu głównie zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Sprzyja temu położenie. Od północnego-zachodu okolica osłonięta jest ściana lasu. Po drugiej stronie Alei Lipowej po wybrzeże Zatoki Gdańskiej rozciągają się pola uprawne przetkane lokalnymi drogami i wsiami powiatu puckiego. W ten sposób, omijając korki można szybko dostać się do Rewy, Pucka lub na Półwysep Helski. To idealne miejsce na wycieczki rowerowe. W pobliżu Bocianiego Gniazda są tereny place zabaw i boiska. Nie brakuje osiedlowy sklepów i punktów usługowych. To jednak typowa dzielnica sypialna.

Bliskość Trójmiasta co prawda umożliwia dostęp do wydarzeń kulturalno-rozrywkowych na światowym poziomie. Trzeba się jednak liczyć z trudnym dojazdem do metropolii, szczególnie w godziny szczytu - chyba że wybierze się drogi poboczne, zamiast trasy S6.Bocianie Gniazdo jest w Rekowie Dolnym, Reda.


Oferta mieszkaniowa:
(szczegóły na www.wasko10.pl)

PB GÓRSKI - OSIEDLE AKADEMICKIE, mieszkania Sopot

LOKALIZACJA: SOPOT, UL. ARMII KRAJOWEJ;
Cena z m2: od 11 tys. do 13 tys. zł

Blok A Osiedla Akademickiego w 2008 roku. Źródło materiały dewelopera

Blok B Osiedla Akademickiego w budowie, w połowie 2008 r. Źródło. materiały dewelopera

Wieżyczki i balkony w stylizowanych na sopockie rezydencje budynkach przy ul. Armii Krajowej to mini osiedle PB Górski. Deweloper postawił dwa czterokondygnacyjne obiekty wielorodzinne z windami, halami garażowymi i miejscami postojowymi na zewnątrz. Wewnątrz mieści się 37 lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych od 32 do 89 metrów kwadratowych. Przewidziano również powierzchnie pod lokale użytkowe.

Przykładowe mieszkanie 2-pokojowe, 49 m2. Źródło. materiały dewelopera

Cena pomieszczenia gospodarczego - 3050 zł/m2,
Miejsce postojowe w hali - 10 tys. zł
Cena miejsc postojowych: od 35 tys. do 45 tys. zł.

Lokalizacja osiedla jest bardzo malownicza, wśród starodrzewia. Po drugiej stronie ulicy zaczynają się tereny zielone Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ścieżki spacerowo-rowerowe zaprowadzą do Opery Leśnej, Łysa Górę, Morskie Oko, czy Leśniczówkę Gołębiewo. Wąskimi uliczkami, po drugiej stronie Alei Niepodległości, dojść można na grodzisko, do Parku Północnego i na plażę, którą można przejść do klifu w Gdyni lub mola i dalej w stronę Gdańska.

Miniosiedle położone jest dogodnie - 5 minut spacerem do Uniwersytetu Gdańskiego, Urzędu Skarbowego i komend Policji oraz Straży Pożarnej. 20 min. spacerem od centrum Sopotu - Monciaka i peronu SKM. Pobliska Aleja Niepodległości to część arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Bocznymi uliczkami (Księżycowa, Malczewskiego i Sopocka) można dojechać do obwodnicy.Osiedle Akademickie przy ul. Armii Krajowej w Sopocie.


Oferta mieszkaniowa:
(szczegóły na www.gorski.gda.pl)

22 lut 2009

INVEST KOMFORT - OSIEDLE KOMANDORSKIE WZGÓRZE, mieszkania Gdynia

LOKALIZACJA: GDYNIA-OKSYWIE, UL. BENISŁAWSKIEGO;
Cena z m2 : 3910-5100 zł

Domki jednorodzinne... Źródło. materiały dewelopera

...i bloki osiedlowe. Źródło. materiały dewelopera

Na pograniczu rozwijających się gdyńskich dzielnic Obłuże/Oksywie powstaje Osiedle Komandorskie Wzgórze. To osiedle domków jednorodzinnych i wielorodzinnych bloków Invest Komfortu. Działkę przy ul. Benisławskiego deweloper zabuduje 60 domkami i 12 blokami. Do tego infrastruktura wypoczynkowo-rekreacyjna. Wszystko to na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu.

Plan osiedla Komandorskie Wzgórze. Źródło. materiały dewelopera

Komandorskie Wzgórze rozbudowywane jest sukcesywnie od roku. Położone jest w prężnej dzielnicy, niedaleko nabrzeży stoczniowych i bazy Marynarki Wojennej. Blisko również do morza i lasów Kępy Oksywskiej. Miejsc do długich spacerów i rowerowych przejażdżek nie brak. Równie blisko do ośrodków kulturalno-rozrywkowych w Śródmieściu. Na początku lipca można wybrać się na spacer do sąsiednich Babich-Dołów, by posłuchać światowych hitów muzycznych podczas Heineken Open'er Festival.

Komunikację z centrum zapewnia Estakada Kwiatkowskiego, którą równie szybko można dojechać do obwodnicy Trójmiasta i dalej. Bocznymi drogami można przemknąć do Rewy, Puck i na Półwysep Helski.

W okolicy nie brakuje zaplecza handlowo-usługowego. Dostępne są przedszkola i szkoły każdego szczebla. Są ośrodki zdrowia i apteki. W Wojskowym Klubie Sportowym (ogólnodostępny) można zadbać o formę fizyczną. Dawna torpedownia to idealne miejsce do odkrycia pasji nurkowania.


Komandorskie Wzgórze - inaczej osiedle blisko jednostki Marynarki Wojennej i Kępy Oksywskiej nie mogło sie nazywać, Gdynia.

20 lut 2009

MURAPOL - OSIEDLE ORLE GNIAZDO, mieszkania Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK, UL. JABŁONIOWA;
Cena za m2: od 4439 zł do 5047 zł zł

Źródło. materiały dewelopera

Źródło. materiały dewelopera

Gdańsk jest atrakcyjnym terenem deweloperskim nie tylko dla rodzimy firm. Stąd też nie dziwi pomysł na osiedle wielorodzinne rodem z Bielsko-Białej. Orle Gniazdo firmy Murapol SA powstanie w rozwijającej się dzielnicy Chełm, przy ul. Jabłoniowej, w sąsiedztwie stawów retencyjnych. Zamieszkać można w 1 z 5 budynków, 4- lub 5-kondygnacyjnym.


Przestronne mieszkania zaczynają się od 33 metrów kw. (kawalerki) po 125 m. (4 pokoje). Deweloper oferuje standard wykończenia surowy i "pod klucz". Dla właścicieli lokali na parterach - ogródki, na wyższych kondygnacjach balkony i tarasy. Deweloper zapewnia dostęp do internetu, telewizji kablowej i telefonu w każdym mieszkaniu. W budynkach windy i podziemne garaże. Będzie plac zabaw, zieleńce i chodniki oraz ulice wewnętrzne z kostki. Osiedle monitorowane i ogrodzone.

Przykładowy lokal 3-pokojowy (60,10 m. kw.). Źródło. www. materiały dewelopera

Orle Gniazdo usytuowane jest w rozwijającej się części Gdańska, poza obszarem intensywnych inwestycji deweloperskich. Spokój i cisza przedmieść wiąże się więc z koniecznością dojazdów do bardziej zurbanizowanych dzielnic Gdańska - do szkoły, na zakupy, czy do kina lub teatru, albo na koncert. Na szczęście osiedle stoi blisko szlaków komunikacyjnych Alei Armii Krajowej i trójmiejskiej obwodnicy, którymi stosunkowo szybko można dotrzeć do centrum jak i poza Trójmiasto. Korki w godzinach szczytu trzeba jednak wliczyć w czas przejazdów.


Orle Gniazdo przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku.


Oferta mieszkaniowa:
(szczegóły na www.krn.pl)

Reklama: Telewizory SAMSUNG, sklep LCD.

18 lut 2009

SALON DEWELOPERA - OSIEDLE ZIELONE WZGÓRZE, mieszkania Pruszcz Gd. i okolice

LOKALIZACJA: STRASZYN, UL. DWORCOWA;
Cena za m2: ok. 5100 - 5350 zł


Pierwszy gotowy budynek Osiedla Zielone Wzgórze. Źródło. materiały dewelopera

7 budynków wielorodzinnych o 4 kondygnacjach powstanie docelowo przy ul. Dworcowej, niedaleko dawnej linii kolejowej na uboczy Straszyna. Lokatorzy zyskują mieszkania w położonej daleko od wielkomiejskiego zgiełku okolicy, ale w akceptowalnej bliskości głównych szlaków komunikacyjnych Pomorza.

Do zamieszkania kilkadziesiąt mieszkań od kawalerek, o powierzchni 33 m. kw. po 90-metrowe lokale 4-pokojowe z ogródkami (na parterach), balkonami lub tarasami od 9,15 do 28,96 m2 (wliczone w cenę mieszkania). Niestety, za miejsce postojowe trzeba już deweloperowi zapłacić 8540 zł. Brak piwnic zrekompensowany został wydzielonymi pomieszczeniami gospodarczymi. Osiedle będzie monitorowane.

mieszkania straszynPrzykładowy lokal 2-pokojowy z aneksem kuchennym. Źródło. materiały dewelopera

Z najwyższych kondygnacji budynków osiedla Zielone Wzgórze roztacza się piękny widok na las i Radunię. Podczas spaceru można odkrywać kolejne zabytki hydrotechniczne elektrowni wodnych na rzece, pochodzących z 1910 roku. Rowerowe rajdy można urządzać po okolicznych lasach. Atrakcją jest również sezon drezynowy uruchamiany na starej linii kolejowej, przebiegającej przez Straszyn do Kolbud.

Ze Straszyna blisko do rozrywek i gastronomii w Pruszczu Gdańskim i Gdańsku. Położoną niecały kilometr od osiedla Obwodnicą Trójmiasta można dojechać do Gdyni i dalej nad morze do Pucka i Helu. Droga wojewódzką nr 222 dojechać można na Kociewie i Powiśle. Pobliska A1 ułatwia szybki wyjazd z Pomorza. Lokalnymi drogami można sprawnie i w miarę bezpiecznie pojechać w głąb Kaszub.


Osiedle Zielone Wzgórze powstaje w dogodnie skomunikowanym Straszynie.


Oferta mieszkaniowa:(szczegóły na www.salondewelopera)

_____________
2013.09.22 Nieruchomości Straszyn

nieruchomości straszyn

17 lut 2009

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI - VILLA HELENA, apartamentry Sopot

LOKALIZACJA: SOPOT KAMIENNY POTOK, UL. MAŁOPOLSKA;
Cena za m2: ok. 12000 zł.

Willa Helena - wizualizacja. Źródło. materiały inwestora

W zabytkowej, a odrestaurowanej Willi Helena firma Tyszkiewicz Nieruchomości proponuje 5 apartamentów. Do dyspozycji lokatorów mieszkania o powierzchni 53,8 m. kw., 97,5 metra, 98 m., 99,5 metra i 101 m. kw. Do każdego 6-metrowa komórka lokatorska. Do tego podziemne lub naziemne miejsce postojowe (dopłata od 16,9 do 36,6 tys. zł).

54-metrowy lokal. Źródło. materiały inwestora

Apartamenty przy Małopolskiej powstaną w willowej części Sopotu Kamiennego Potoku. Co prawda z okien widać las sąsiedzkich budynków jednorodzinnych, ale po kilkuminutowym spacerze można zniknąć w lesie pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko również do sopockich plaż. Rekreacyjnie można wybrać się do Aquaparku na Zamkowej Górze lub na ścieżki rowerowe TPK. Zakupy można zrobić w okolicznych sklepikach, gdzie sprzedawczynie odłożą ciepłe bułki, a świeże warzywa i owoce można kupić ze straganów na minitargu przy ul. Kolberga.

Lokalizacja pod względem komunikacji jest bardzo dobra. Okoliczne uliczki wolne są od ciężkiego ruchu samochodowego. Problemem może być jedynie wyjazd w godziny szczytu na część trójmiejskiej arterii - Aleję Niepodległości (Gdańsk - Gdynia) lub na ul. Sopocką (do Gdynia-Karwiny). Można się jednak przesiąść w Szybką Kolej Miejską - peron oddalony o kilka minut drogi.


Willa Helena w Sopocie Kamiennym Potoku.

15 lut 2009

UNIBYGG - REZYDENCJA NAD JAREM, mieszkania Gdynia

LOKALIZACJA: GDYNIA-REDŁOWO, UL. POWSTANIA STYCZNIOWEGO 2;
Cena za m2 w zł: b.d.

Rezydencja w Gdyni. Źródło. materiały dewelopera

Marmur, granit, stal nierdzewna i drewno - tak wykończona zostanie Rezydencja nad Jarem w Gdyni-Redłowie. Ekskluzywna inwestycja powstanie tuż przy Rezerwacie Kępa Redłowska, blisko lasu i nadmorskiego klifu.

Źródło. materiały dewelopera

Do zamieszkania 10 lokali od 39 do 1300(!) metrów kw. powierzchni z balkonami i tarasami. Te apartamenty będą dodatkowo posiadały balkony i tarasy, z których podziwiać i obcować można z okoliczną przyrodą. Perspektywa śniadania lub kolacji przy szumie fal i wschodzącym/zachodzącym słońcu, przebijającym sie przez drzewa i odbijającego się od tafli Zatoki Gdańskiej działa na wyobraźnię...

Przykładowy 5-pokojowy lokal 116 m kw. Źródło. materiały dewelopera

Dla stąpających twardo po ziemi - podgrzewany chodnik i podjazd do rezydencji. W podziemiach budynku fitness i sauna.

Taka ekskluzywność połączona zastała z wysokim stopniem bezpieczeństwa - rezydencja jest monitorowana i zabezpieczona alarmami, do tego wideodomofony.

Cena za mieszkanie nie jest ogólnodostępna - zapewne wysoka, ale za tak wyśrubowany poziom dbałości o szczegóły i klimat zamieszkania, nie może nie być. Inwestor oferuje analizę finansową zakupu i doradztwo przy wyborze kredytu bankowego.

Z rezydencji jest krótki (ok. 1,5 km) dojazd do centrum usługowo-kulturalno-urzędowego Gdyni. Niestety, trzeba się liczyć z korkami. Jednocześnie można pojechać Aleją Zwycięstwa do Sopotu i dalej do Gdańska.


Rezydencja nad Jarem, Gdynia.

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI - OSIEDLE JEZIORO JASIEŃ, mieszkania Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-JASIEŃ, UL. ŹRÓDLANA;
Cena za m kw.: od 6575 do 7330 zł

Osiedle Jezioro Jasień. Źródło. materiały inwestora

Niemalże nad brzegiem Jeziora (retencyjnego) Jasień, u zbiegu drogi krajowej nr 7 i obwodnicy Trójmiasta stanie osiedle willowe. Osiedle Jezioro Jasień to 20 4-kondygnacyjnych budynków dla 6. rodzin każdy z podziemnymi garażami.

Lokalizacja na południowo-zachodnim krańcu jeziora i ustawienie budynków w tym kierunku zapewniają dużą ilość naturalnego światła w przestronnych pokoju dziennym, kuchni i holu. Z kolei umiejscowienie po przeciwnych stronach sypialni zapewni mieszkańcom intymność i spokój snu. Z każdego budynku widok na taflę jeziora.

Źródło. materiały inwestora

Mieszkania mają od 53,3 do 101,7 metrów kw. powierzchni. Na parterach dostępne ogródki od 58,5 do 205 m powierzchni. Lokale z drugiego piętra są dwupoziomowe z 2. tarasami 8,5-10 metrowym na 1. poziomie i 20,8-34,1 m kw na 2. poziomie. Przestronne kuchnie i hole z licznymi wnękami można zagospodarować na pawlacze i szafy. Deweloper oferuje wysokie wykończenie wnętrz. Osiedle jest ogrodzone i z całodobowym dozorem.

Osiedlowy plac zabaw to tylko część lokalnych atrakcji. Rekreację można uprawiać po drugiej stronie obwodnicy (swobodny przejazd ul. Stężycką/Goplańską) w lasach Otomina (Jezioro Otomin), aż do Leźna (pałac).

Plusem lokalizacji osiedla jest bliskość Centrum Handlowego Auchan i łatwy dojazd do CH Matarnia, czy Osowa trójmiejską obwodnicą. Szybko również można wyjechać poza Trójmiasto samochodem - wspomniana obwodowa, czy samolotem - blisko lotnisko Rębiechowo. Sprawa komplikuje się, gdy trzeba dojechać do centrum Gdańska - do pracy, załatwić urzędową sprawę, czy pójść do kina/teatru/galerii/muzeum. W godzinach szczytu trzeba się liczyć z zakorkowanymi ul. Kartuską, ul. Jabłoniową, a nawet Aleją Armii Krajowej (trasa nr 7).


Osiedle Jezioro Jasień w Gdańsku.

9 lut 2009

MIESZKANIA POMORSKIE

 • OSIEDLE FENIKOWSKIEGO - ORLEX - 9 czteropoziomowych bloków z 1000 mieszkań. Osiedle Fenikowskiego, powstaje na północo-wschodnim krańcu Wejherowa, na skraju Puszczy Darżlubskiej.
 • OSIEDLE BURSZTYNOWE - MACH - to nowa dzielnica Pruszcza Gdańskiego przy ul. Raciborskiego. W 8. 4-kondygnacyjnych budynkach znajdzie się 1000 mieszkań. Rodzinne lokale mają od 55 do 92 m. kw.
 • RUMIA PARK - SEMEKO - 240 mieszkań w 3-poziomowych blokach wielorodzinnych. Osiedle zamknięte, z monitoringiem. Place zabaw i boiska rekreacyjne na wewnętrznym dziedzińcu.
 • OSIEDLE MICKIEWICZA - GEDBUD - 8 budynków w centrum Pruszcza, ale poza miejskim zgiełkiem, położone tuż nad rzeką. Arteria komunikacyjna oddalona o 500 metrów. Do dworca PKP/SKM 350 m.
 • PRZY MŁYNIE - SEMEKO - wielorodzinne osiedle mieszkaniowe w - uchodzącej za sypialnię Gdyni - Redzie. 26 bloków-kamienic o 6. kondygnacjach. Lokale z balkonami lub tarasami.

Osiedla w Gdańsku
 • OSIEDLE WISZĄCE OGRODY II - HOSSA - kompleks 32. budynków wielorodzinnych w gdańskiem Kiełpinku. W pobliżu centrum handlowe Auchan i obwodnica. Dojazd do centrum ul. Kartuską i aleją Armii Krajowej.
 • OSIEDLE POGODNE - EKOLAN - osiedle między Ujeściskiem i Orunią Górną w spokojnej części Gdańska. Niedaleko handlowego centrum TESCO. 41 pastelowych budynków wielorodzinnych w malowniczej okolicy.
 • OSIEDLE WZGÓRZE FOCHA - INVEST KOMFORT - osiedle w anielskiej okolicy Gdańska - Aniołkach między Śródmieściem, Suchaninem, a Wrzeszczem. 7 dwupiętrowych budynków z przestronnymi mieszkaniami.
 • OSIEDLE OLIWA PARK - EUROSTYL - ekskluzywne osiedle niedaleko gdańskich plaży, bulwaru nadmorskiego oraz Parków Jelitkowskiego i Reagana. 8 budynków mieszkalnych z zapleczem rekreacyjnym - basen, sauna i solarium.
 • OSIEDLE BRĘTOWSKA BRAMA - INPRO - na osiedlu poza mieszkaniami punkty usługowe, salon fitness, sauna i siłownia. Zamknięte, monitorowane osiedle z ochroniarzami.
 • OSIEDLE HABENDA - ALLCON - Twój mały majątek ziemski - jak nawiązuje łacińską nazwą osiedla deweloper. W ustronnej części Łostowic powstanie 12 budynków. Dojazd do centrum najlepiej pobocznymi drogami.
 • OSIEDLE GARDENIA - EKOLAN - na początku dzielnicy Jasień stanie miniosiedle - 3-blokowe. Dojazd do centrum ul. Kartuską, a szybki dojazd - aleją Armii Krajowej. Tymi samymi drogami do Obwodnicy Trójmiasta.
 • GDAŃSKIE APARTAMENTY - PIERLLIPEKAO RE - osiedle apartamentowców tuż nad Motławą. Unikatowy widok z okien na rzekę i Główne Miasto Gdańska. 4 budynki pomieszczą 202 luksusowe apartamenty.

Osiedla w Gdyni
 • ORŁOWSKA BRYZA - TARGO - osiedle 5. budynków nawiązujących nazwą i wyglądem do marynistycznych tradycji Gdyni. Clipper to apartamentowiec górujący nad pozostałymi kamienicami. Przestronne lokale z urzekającymi widokami.
 • PATIO RÓŻY - HOSSA - osiedle w odkrytej do zabudowy Gdyni Zachód. Patio Róży to 2 czterokondygnacyjne budynki będą mieściły lokale 2-, 3- i 4-pokojowe z antresolami i - na najwyższych piętrach - tarasami. Powierzchnie od 47 do 159 metrów kw.
 • APARTAMENTY NA POLANIE - EKOLAN - 10 apartamentowców na leśnej polanie, na końcu ul. Strzelców w Gdynia-Mały Kack. Oaza spokoju w pobliżu ciągu komunikacyjnego ul. Wielkopolskiej, Drogi Gdyńskiej i Alei Zwycięstwa oraz Obwodnicy Trójmiasta.
 • OSIEDLE SOLNA - PANORAMA - W Gdynia-Wielki Kack powstały dwa budynki wielorodzinne Panorama Development z 65. mieszkaniami. Stąd wszędzie blisko - do drogi "w świat", czyli trójmiejskiej obwodnicy jest 2,5 km, do centrum Gdyni - 5 km, a do Sopotu - 7 km.
 • APARTAMENTY ALBATROS - POLNORD - kolejne dwie wieże z apartamentami vide Sea Towers, tym razem na gdyńskiej Chyloni. Do zamieszkania 50 lokali do 163 metrów kw.
 • REZYDENCJA ORŁOWSKI JANTAR - NEX-BUD - budynek wkomponowujący się w rezydencyjną zabudowę tzw. górnego Orłowa. Na spacer można wybrać się do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego "za miedzą".
 • OSIEDLE LEŚNE - JWCONSTRUCTION - ogrodzone i monitorowane osiedle wielorodzinne w Orłowie, przy lasach parku krajobrazowego. Do zamieszkania 202 lokale w 9 budynkach.
 • FORT FOREST - HOSSA - 12-budynkowe osiedle w Gdyni Zachód. Obiekty graniczące z lasem. Na terenie zamkniętego, monitorowanego i dozorowanego osiedla fitness, siłownia, boiska rekreacyjne i place zabaw.

Osiedla w Sopocie

 • OSIEDLE W SOPOCIE - DORACO - dwa, 4-kondygnacyjne budynki w kameralnej części Sopotu. Nowoczesne budynki, nawiązujące do starosopockiej architektury secesyjnej. Mieszkania od 50,6 do 110 metrów kw. Budowane są w standardzie apartamentów, z przestronnymi wnętrzami, nasłonecznione, z dużymi balkonami lub tarasami ziemnymi.
 • AQUARIUS - INVEST KOMFORT - willowe osiedle na byłych terenach przemysłowych. 7. budynków mieszkalnych i biurowiec, z podziemnymi parkingami. Lokale o powierzchniach od 42 do 138 metrów kw. Wszystkie mieszkanie będą miały własny skrawek zieleni - ogródek, balkon lub taras.
 • OSIEDLE CHIPOLBROK - INPRO - boisko, basen, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, podziemny garaż, a dookoła zieleń - atrakcje osiedla Chipolbrok na sopockim Przylesiu. Osiedle składa się z 24. luksusowych mieszkań w 3 minikamienicach.
 • WILLA DANUTA - AB INWESTOR - 2 apartamenty o powierzchni 81,4 i jeden 82,5-metrowy w urokliwej części Sopotu Dolnego. AB Inwestor odnowił jedną z zabytkowych kamienic secesyjnych przy ul. Grunwaldzkiej.
 • SOPOCKI PARKUR II - INVEST KOMFORT - kontynuacja inwestycji w rejonie ul. Władysława Łokietka. Powstało 6 trzypiętrowych budynków rodzinnych z dziedzińcem wewnętrznym. Architektura osiedla nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Sopotu z przełomu wieków XIX i XX.


MIESZKANIA

Osiedla w Gdańsku
 • OSIEDLE WISZĄCE OGRODY II - HOSSA - kompleks 32. budynków wielorodzinnych w gdańskiem Kiełpinku. W pobliżu centrum handlowe Auchan i obwodnica. Dojazd do centrum ul. Kartuską i aleją Armii Krajowej.
 • OSIEDLE POGODNE - EKOLAN - osiedle między Ujeściskiem i Orunią Górną w spokojnej części Gdańska. Niedaleko handlowego centrum TESCO. 41 pastelowych budynków wielorodzinnych w malowniczej okolicy.
 • OSIEDLE WZGÓRZE FOCHA - INVEST KOMFORT - osiedle w anielskiej okolicy Gdańska - Aniołkach między Śródmieściem, Suchaninem, a Wrzeszczem. 7 dwupiętrowych budynków z przestronnymi mieszkaniami.
 • OSIEDLE OLIWA PARK - EUROSTYL - ekskluzywne osiedle niedaleko gdańskich plaży, bulwaru nadmorskiego oraz Parków Jelitkowskiego i Reagana. 8 budynków mieszkalnych z zapleczem rekreacyjnym - basen, sauna i solarium.
 • OSIEDLE BRĘTOWSKA BRAMA - INPRO - na osiedlu poza mieszkaniami punkty usługowe, salon fitness, sauna i siłownia. Zamknięte, monitorowane osiedle z ochroniarzami.
 • OSIEDLE HABENDA - ALLCON - Twój mały majątek ziemski - jak nawiązuje łacińską nazwą osiedla deweloper. W ustronnej części Łostowic powstanie 12 budynków. Dojazd do centrum najlepiej pobocznymi drogami.
 • OSIEDLE GARDENIA - EKOLAN - na początku dzielnicy Jasień stanie miniosiedle - 3-blokowe. Dojazd do centrum ul. Kartuską, a szybki dojazd - aleją Armii Krajowej. Tymi samymi drogami do Obwodnicy Trójmiasta.
 • GDAŃSKIE APARTAMENTY - PIERLLIPEKAO RE - osiedle apartamentowców tuż nad Motławą. Unikatowy widok z okien na rzekę i Główne Miasto Gdańska. 4 budynki pomieszczą 202 luksusowe apartamenty.

Osiedla w Gdyni
 • ORŁOWSKA BRYZA - TARGO - osiedle 5. budynków nawiązujących nazwą i wyglądem do marynistycznych tradycji Gdyni. Clipper to apartamentowiec górujący nad pozostałymi kamienicami. Przestronne lokale z urzekającymi widokami.
 • PATIO RÓŻY - HOSSA - osiedle w odkrytej do zabudowy Gdyni Zachód. Patio Róży to 2 czterokondygnacyjne budynki będą mieściły lokale 2-, 3- i 4-pokojowe z antresolami i - na najwyższych piętrach - tarasami. Powierzchnie od 47 do 159 metrów kw.
 • APARTAMENTY NA POLANIE - EKOLAN - 10 apartamentowców na leśnej polanie, na końcu ul. Strzelców w Gdynia-Mały Kack. Oaza spokoju w pobliżu ciągu komunikacyjnego ul. Wielkopolskiej, Drogi Gdyńskiej i Alei Zwycięstwa oraz Obwodnicy Trójmiasta.
 • OSIEDLE SOLNA - PANORAMA - W Gdynia-Wielki Kack powstały dwa budynki wielorodzinne Panorama Development z 65. mieszkaniami. Stąd wszędzie blisko - do drogi "w świat", czyli trójmiejskiej obwodnicy jest 2,5 km, do centrum Gdyni - 5 km, a do Sopotu - 7 km.
 • APARTAMENTY ALBATROS - POLNORD - kolejne dwie wieże z apartamentami vide Sea Towers, tym razem na gdyńskiej Chyloni. Do zamieszkania 50 lokali do 163 metrów kw.
 • REZYDENCJA ORŁOWSKI JANTAR - NEX-BUD - budynek wkomponowujący się w rezydencyjną zabudowę tzw. górnego Orłowa. Na spacer można wybrać się do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego "za miedzą".
 • OSIEDLE LEŚNE - JWCONSTRUCTION - ogrodzone i monitorowane osiedle wielorodzinne w Orłowie, przy lasach parku krajobrazowego. Do zamieszkania 202 lokale w 9 budynkach.
 • FORT FOREST - HOSSA - 12-budynkowe osiedle w Gdyni Zachód. Obiekty graniczące z lasem. Na terenie zamkniętego, monitorowanego i dozorowanego osiedla fitness, siłownia, boiska rekreacyjne i place zabaw.

Osiedla w Sopocie
 • OSIEDLE W SOPOCIE - DORACO - dwa, 4-kondygnacyjne budynki w kameralnej części Sopotu. Nowoczesne budynki, nawiązujące do starosopockiej architektury secesyjnej. Mieszkania od 50,6 do 110 metrów kw. Budowane są w standardzie apartamentów, z przestronnymi wnętrzami, nasłonecznione, z dużymi balkonami lub tarasami ziemnymi.
 • AQUARIUS - INVEST KOMFORT - willowe osiedle na byłych terenach przemysłowych. 7. budynków mieszkalnych i biurowiec, z podziemnymi parkingami. Lokale o powierzchniach od 42 do 138 metrów kw. Wszystkie mieszkanie będą miały własny skrawek zieleni - ogródek, balkon lub taras.
 • OSIEDLE CHIPOLBROK - INPRO - boisko, basen, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, podziemny garaż, a dookoła zieleń - atrakcje osiedla Chipolbrok na sopockim Przylesiu. Osiedle składa się z 24. luksusowych mieszkań w 3 minikamienicach.
 • WILLA DANUTA - AB INWESTOR - 2 apartamenty o powierzchni 81,4 i jeden 82,5-metrowy w urokliwej części Sopotu Dolnego. AB Inwestor odnowił jedną z zabytkowych kamienic secesyjnych przy ul. Grunwaldzkiej.
 • SOPOCKI PARKUR II - INVEST KOMFORT - kontynuacja inwestycji w rejonie ul. Władysława Łokietka. Powstało 6 trzypiętrowych budynków rodzinnych z dziedzińcem wewnętrznym. Architektura osiedla nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Sopotu z przełomu wieków XIX i XX.

MIESZKANIA SOPOT


Mieszkania Sopot - nowe osiedla.

 • OSIEDLE W SOPOCIE - DORACO - dwa, 4-kondygnacyjne budynki w kameralnej części Sopotu. Nowoczesne budynki, nawiązujące do starosopockiej architektury secesyjnej. Mieszkania od 50,6 do 110 metrów kw. Budowane są w standardzie apartamentów, z przestronnymi wnętrzami, nasłonecznione, z dużymi balkonami lub tarasami ziemnymi.
 • AQUARIUS - INVEST KOMFORT - willowe osiedle na byłych terenach przemysłowych. 7. budynków mieszkalnych i biurowiec, z podziemnymi parkingami. Lokale o powierzchniach od 42 do 138 metrów kw. Wszystkie mieszkanie będą miały własny skrawek zieleni - ogródek, balkon lub taras.

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DEWELOPERZY SOPOT
oferty, ceny, promocje, kredyty z dopłatą

 • OSIEDLE CHIPOLBROK - INPRO - boisko, basen, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, podziemny garaż, a dookoła zieleń - atrakcje osiedla Chipolbrok na sopockim Przylesiu. Osiedle składa się z 24. luksusowych mieszkań w 3 minikamienicach.
 • WILLA DANUTA - AB INWESTOR - 2 apartamenty o powierzchni 81,4 i jeden 82,5-metrowy w urokliwej części Sopotu Dolnego. AB Inwestor odnowił jedną z zabytkowych kamienic secesyjnych przy ul. Grunwaldzkiej.
 • SOPOCKI PARKUR II - INVEST KOMFORT - kontynuacja inwestycji w rejonie ul. Władysława Łokietka. Powstało 6 trzypiętrowych budynków rodzinnych z dziedzińcem wewnętrznym. Architektura osiedla nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Sopotu z przełomu wieków XIX i XX.
 • APARTAMENTY 23 MARCA - IMMOLUX - mieszkania w leśnym zaciszu przy ulicy... Zacisze/Przylesie. Szeregowiec apartamentowy z 6. dwupoziomowymi lokalami.
 • ABP ŁOKIETKA - ARCHITEKTURA - apartamentowiec w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej. Zaprojektowany w stylu sopockiej architektury kurortowej. 12 lokali od 72,69 po 90,74 metry kw.
 • OSIEDLE KARLIKOWSKI MŁYN - INVEST KOMFORT - Invest Komfort postawił stylizowane na architekturę kurortową budynki wielorodzinne, nawiązujące charakterem do otaczającej zabudowy. Na osiedlu są 104 mieszkania. Do każdego mieszkania balkon. W osiedle wkomponowano pozostałości dawnego młyna - maszyny i urządzenia.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy