Google
 

26 sty 2009

SEMEKO - PRZY MŁYNIE, mieszkania Reda

LOKALIZACJA: REDA, UL. FRANCISZKA FENIKOWSKIEGO/MŁYŃSKA;
Cena za m2: od 4120 do 6082 zł

Osiedlowa rzeczywistość. Źródło. materiały dewelopera


Przy Młynie to wciąż rozbudowujące się wielorodzinne osiedle mieszkaniowe w Redzie, uchodzącej - z Rumią i Wejherowem - za sypialnię Gdyni. Dzięki m.in. tej dużej inwestycji najmniejsze z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego dogania pozostałe ośrodki. Deweloper Semeko na Osiedlu Przy Młynie planuje docelowo postawić 26 bloków w architekturze kamienic.

Widok ogólny osiedla Przy Młynie. Źródło. materiały dewelopera

W blokach do 6. kondygnacji dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, które można praktycznie dowolnie łączyć poziomowo i pionowo oraz aranżować wewnętrznie. Kawalerki zaczynają się od 27 metrów, a największe mieszkania dochodzą do 87,4 metra. W zależności od wysokości kondygnacji dostępne są balkony lub tarasy. Miejsce na samochody lokatorów przygotowano w podziemnych garażach i hali postojowej.

Przykładowe mieszkanie 30,6 m kw. Źródło. materiały dewelopera

Na osiedlu Przy Młynie pełny przegląd punktów usługowo-handlowych w parterowych lokalach. Blisko dostępne są obiekty publiczne - przedszkole, szkoła, poczta, apteki, kościół. Przy oddalonej o 1 km ul. Łąkowej (kwadrans spacerem) siedziby mają instytucje publiczne - urząd miasta, przychodnia, policja. Na większe zakupy można się wybrać do Lidla "po sąsiedzku."

Osiedle leży w dogodnej lokalizacji komunikacyjnej - znajduje się pomiędzy ul. Gdańską (krajowa S6) i Obwodową. Niestety, to złudzenie. "Szóstka" często jest zakorkowana od Redy przez Rumię po wjazd na Obwodnicę Trójmiasta w Gdyni Chyloni (w miesiącach wakacyjnych korek trwa niemal 16h). Również przejazd ul. Obwodową sprawia kłopoty, szczególnie rano i popołudniami. Pozostaje kolej - dworzec stoi 6 minut drogi od osiedla.

Atutem osiedla Przy Młynie jest bliskość wzgórz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie spędzać można wolne chwile na spacerach i na przejażdżkach rowerowych. Lokalnymi drogami przemknąć można nad Zatokę Pucką i do Gdyni.


Osiedle Przy Młynie to nowe centrum mieszkaniowe Redy.

Zobacz: Rodzina na swoim w Semeko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy