Google
 

9 lut 2009

MIESZKANIA SOPOT


Mieszkania Sopot - nowe osiedla.

  • OSIEDLE W SOPOCIE - DORACO - dwa, 4-kondygnacyjne budynki w kameralnej części Sopotu. Nowoczesne budynki, nawiązujące do starosopockiej architektury secesyjnej. Mieszkania od 50,6 do 110 metrów kw. Budowane są w standardzie apartamentów, z przestronnymi wnętrzami, nasłonecznione, z dużymi balkonami lub tarasami ziemnymi.
  • AQUARIUS - INVEST KOMFORT - willowe osiedle na byłych terenach przemysłowych. 7. budynków mieszkalnych i biurowiec, z podziemnymi parkingami. Lokale o powierzchniach od 42 do 138 metrów kw. Wszystkie mieszkanie będą miały własny skrawek zieleni - ogródek, balkon lub taras.

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
DEWELOPERZY SOPOT
oferty, ceny, promocje, kredyty z dopłatą

  • OSIEDLE CHIPOLBROK - INPRO - boisko, basen, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, podziemny garaż, a dookoła zieleń - atrakcje osiedla Chipolbrok na sopockim Przylesiu. Osiedle składa się z 24. luksusowych mieszkań w 3 minikamienicach.
  • WILLA DANUTA - AB INWESTOR - 2 apartamenty o powierzchni 81,4 i jeden 82,5-metrowy w urokliwej części Sopotu Dolnego. AB Inwestor odnowił jedną z zabytkowych kamienic secesyjnych przy ul. Grunwaldzkiej.
  • SOPOCKI PARKUR II - INVEST KOMFORT - kontynuacja inwestycji w rejonie ul. Władysława Łokietka. Powstało 6 trzypiętrowych budynków rodzinnych z dziedzińcem wewnętrznym. Architektura osiedla nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Sopotu z przełomu wieków XIX i XX.
  • APARTAMENTY 23 MARCA - IMMOLUX - mieszkania w leśnym zaciszu przy ulicy... Zacisze/Przylesie. Szeregowiec apartamentowy z 6. dwupoziomowymi lokalami.
  • ABP ŁOKIETKA - ARCHITEKTURA - apartamentowiec w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej. Zaprojektowany w stylu sopockiej architektury kurortowej. 12 lokali od 72,69 po 90,74 metry kw.
  • OSIEDLE KARLIKOWSKI MŁYN - INVEST KOMFORT - Invest Komfort postawił stylizowane na architekturę kurortową budynki wielorodzinne, nawiązujące charakterem do otaczającej zabudowy. Na osiedlu są 104 mieszkania. Do każdego mieszkania balkon. W osiedle wkomponowano pozostałości dawnego młyna - maszyny i urządzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy