Google
 

4 paź 2009

EUROSTYL - OSIEDLE NOWY HORYZONT, mieszkania Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-ŁOSTOWICE, UL. OFIAR GRUDNIA/NARCIARSKA;
Cena za m2: 4400-5400 zł
(mieszkanie do wygrania w konkursie Polska The Times Dziennik Bałtycki - "Mieszkanie za czytanie" edycja 2009; lokale dostępne w rządowym programie "Rodzina na swoim")

Źródło. materiały dewelopera

Źródło. materiały dewelopera

Nowy Horyzont - nowe, budowlane przedsięwzięcie firmy deweloperskiej EuroStyl to osiedle 18. trzy- i czterokondygnacyjnych kamienic wielorodzinnych, tworzących kwartały. Między zabudowaniami bogata zieleń (trawniki, krzewy, kwietniki), i wewnętrzne patia z ławeczkami i gustownym oświetleniem.

W zabudowę mieszkaniową harmonijnie wkomponowano przedszkole, sklepy i punkty usługowe - w centrum, na parterze, na 2 tys. m. kw działają salon fryzjerski, salon kosmetyczny, sklep zoologiczny, kwiaciarnia, kancelaria prawna, gabinety lekarskie oraz towarzystwo ubezpieczeniowe. Jest również piętrowy supermarket osiedlowy sieci Stokrotka ze studiem fitness na piętrze, a w pobliżu myjnia samochodowa. Do tego korty tenisowe, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz place zabaw.

Źródło. materiały dewelopera

W pierwszym etapie inwestycji, w 2009 roku przygotowano blisko 320 mieszkań, w 2010 r. zaplanowano oddać 145 kolejnych. Lokale od kawalerek, przez 2- i 3-, po 4-pokojowe mają powierzchnie od 35 do 92 metrów kwadratowych. Do tego balkony (dwa w przypadku mieszkań 3- i 4-pokojowych) - do 21 m kw. i tarasy od 35 m2.

Źródło. materiały dewelopera

Źródło. materiały dewelopera

Budynki wyposażone są w windy, łączące wszystkie kondygnacje z podziemnymi halami garażowymi.

Nowy Horyzont położone na granicy Gdańska z Borkowem w gminie Pruszcz Gdański ma wiele cech spokojnego, sypialnianego osiedla. Dookoła podobna zabudowa wielorodzinna, dostępność najpotrzebniejszych usług i zielone otoczenie. Nie ma jednak róży bez kolców - z części okien mieszkańcy będą mieli widok na Obwodnicę Trójmiasta, oddaloną o ok. 400 metrów, do tego trzeba się liczyć z utrudnieniami przejazdu rano i wieczorem, bo wąskie, osiedlowe uliczki nie przyjmą takiego jednoczesnego nagromadzenia samochodów. Na szczęście pozostaje skorzystać z regularnych połączeń autobusowych (linię 113 i 213).

Po drugiej stronie obwodnicy jest Rezerwat przyrody Bursztynowa Góra i lasy otomińskie z jeziorem, gdzie można pospacerować, pojeździć rowerem i spróbować swoich sił na koniu (otomińskie stadniny oferują przejażdżki wierzchem i bryczką).


Osiedle Nowy Horyzont w Gdańsku.

Oferta mieszkaniowa:
(szczegóły na stronie www.nowyhoryzont.info)

1 komentarz:

  1. ŚMIERDZI! Wyprowadzam się! To tyle tytułem komentarza. Szadółki za blisko, gdy wiatr od nich zawieje, nie da się wytrzymać.

    OdpowiedzUsuń

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy