Google
 

26 wrz 2012

SEMEKO - OSIEDLE AQUASFERA, mieszkania Reda


mieszkania > Reda

LOKALIZACJA: REDA, UL. OBWODOWA;

Cena za m2: ~5700 zł
Semeko tel. 58 620 53 13

aquasfera semekoŹródło. materiały dewelopera

aquasfera semeko
AquaSfera to 5-obiektowy kompleks mieszkalno-rekreacyjny na pograniczu Redy i Rumi (adres będzie przy ul. Obwodowej). Budynki wielorodzinne zaprojektowane w stylu marynistycznym - statków będą miały od 8 do 12 kondygnacji. Pierwszy współczesny blok - Atlantic - ma być gotowy na wiosnę 2012 roku. Budowa kolejnych będzie postępowała sukcesywnie. Kompleks ma być gotowy do 2016 roku.

W budynkach zaprojektowano lokale od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty. Powierzchnia lokali mieszkalnych rozpoczyna się od 34, a kończy na ok. 135 metrach kwadratowych.

aquasfera semeko kawalerka36-metrowa kawalerka w AquaSferze. Źródło. materiały dewelopera

aquasfera semeko apartament4-pokojowy apartament na 8 piętrze Atlantica. Źródło. materiały dewelopera

W każdym mieszkaniu balkon lub taras. Portier na całodobowej recepcji w każdym bloku powiadomi mieszkańców o anonsujących się gościach. Nie zabraknie miejsc parkingowych (hale pod budynkami i miejsca postojowe wokół obiektu rekreacyjnego). Szybkie poruszanie się po piętrach umożliwią cichobieżne windy. Na łączniku 2. bloków zaplanowano zieleniec. Całości strzec będzie monitoring.

aquasfera semeko recepcjaRecepcja. Źródło. materiały dewelopera

Atutem AquaSfery nie są jednak jedynie walory mieszkaniowe. Na 5-hektarowym osiedlu powstaną bowiem baseny rekreacyjne i sportowy, zjeżdżalnia wodna, klub fitness, sauny różnych rodzajów, siłownia, pub z bowlingiem i korty do squasha. Do wszystkich tych obiektów wstęp dla mieszkańców bezpłatny i praktycznie 24h na dobę.

aquasfera semeko park wodnyŹródło. materiały dewelopera

Tu pojawia się jednak minus - goście parku rekreacyjno-rozrywkowego, a co z gośćmi się wiąże - tłum i hałas oraz brak prywatności/intymności.

Jeśli mieszkańcom zbrzydnie weekendowy napływ ludności zawsze mogą uciec do Kaszubskiego Oka w Gniewinie, na postprzemysłowy teren nad Jeziorem Żarnowieckim w Żarnowcu, czy do nadmorskich Rewy, Rzucewa, albo Ostrowa. Plusem lokalizacji AquaSfery jest dogodny dojazd (trasa krajowa nr 6, drogi wojewódzkie na Półwysep helski, obwodowa Redy) oraz dostępność wszelkich instytucji publicznych i usługowych na sąsiednim osiedlu Przy Młynie.


Aquasfera GI Semeko w Redzie.

2 komentarze:

  1. A z okien bloków AQUA SFERY będzie wspaniały widok na zaniedbane działki.

    OdpowiedzUsuń

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy