Google
 

23 lut 2012

EURODOM - OSIEDLE TUCHOMSKA, mieszkania w BaninieLOKALIZACJA: BANINO, UL. TUCHOMSKA/POLNA;
Cena za kondygnację: 243-290 tys. zł, miejsce postojowe - 5 tys. zł.

Źródło. materiał dewelopera

Mieszkanie poza centrum miasta to coraz częstszy wybór mieszkańców Trójmiasta. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest osiedle Tuchomska spółki EuroDom w Baninie, graniczącym z Gdańskiem.

Źródło. materiał dewelopera

Na kilkuhektarowej działce powstało wielorodzinne osiedle w zabudowie dwupoziomowych domów szeregowych. Każdy z 11. domków stoi na wyodrębnionej działce o powierzchni 306–401,56 m2. Mieszkania są bezczynszowe, co oznacza, że przyszli właściciele będą jedynie opłacać media i podatek od nieruchomości.

Parterowe lokale mają powierzchnie użytkową od 67,5 do 78,19 m2 i 3 pokoje. Ich dużą zaletą są ogródki.

Źródło. materiał dewelopera

Na piętrze dostępne są mieszkania 72,67-78,8 m2 z 3 pokojami, a po zaadaptowaniu poddasza jako antresoli, można zyskać kolejne 31,4–33,8 m2 (+skosy) i lokal 5-pokojowy.

Źródło. materiał dewelopera

Osiedle położone jest w kameralnym zakątku, z dala od szosy przelotowej. Jednocześnie do Gdańska-Matarni jest kilka kilometrów. Poszerzoną trasą Słowackiego można będzie zaś szybko dojechać do Wrzeszcza lub obwodnicą do innych części Trójmiasta. Mieszkańcy Osiedla Tuchomska zyskują na co dzień sielską atmosferę przedmieść.


Osiedle Tuchomska w Baninie.

Szczegółowa oferta na www.mieszkania-banino.pl

4 komentarze:

 1. Jeżeli ktoś myśli o zakupie niech się trzy razy zastanowi, problemy z naprawami gwarancyjnymi, mieszkania budowane na szybko w tani sposób - przykład: podczas wylewania stropu pierwszego piętra osunął się szalunek, aby zaoszczędzić na betonie robotnicy pół nocy zasuwali z wiadrami betonu, który rozlał się na kondygnacji poniżej aby je wylać na strop!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonim - dzięki za uprzedzenie, bo już się przymierzałem. Dobrze, że znalazłem rzetelniejszą stronę z takimi rzeczami
  nieruchomosci

  OdpowiedzUsuń

 3. Naprawdę proponuję się trzymać z daleka od tego dewelopera.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ho ho widzę, że ktoś ma prywatne porachunki z tym deweloperem. Byłem na miejscu, oglądałem i jak na razie wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych propozycji w Baninie. Poważnie się zastanawiam. Przekonuje mnie przede wszystkim pan Piotr. Deweloper, który osobiście pracuje na budowie i jest wykonawcą. To rzadkość. Dobrze jest porozmawiać z kimś kto zna się na rzeczy, a nie z bandą handlowców, którzy powiedzą mi dokładnie to co chcę usłyszeć. Ponadto miejsce jest fajne. Te osiedla przy Pszennej są jak dla mnie za ciasne.

  OdpowiedzUsuń

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy