Google
 

12 cze 2009

POLNORD - OSIEDLE WILANOWSKA, mieszkania Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-UJEŚCISKO, UL. WILANOWSKA/ROGALIŃSKA;
Cena za m2: 5497 - 5935 zł

Źródło. materiały dewelopera

Osiedle Wilanowska Polnordu to kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych między Ujeściskiem, Łostowicami i Orunią Górną. Docelowo powstanie tam 700 mieszkań, część z ogródkami, a pozostałe z balkonami.

Źródło. materiały dewelopera

Źródło. materiały dewelopera

4-kondygnacyjne budynki zaprojektowano nowocześnie i funkcjonalnie. Mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe mają powierzchnie od 31 do 91,5 metrów kwadratowych powierzchni. Deweloper przewidział ich łączenie w układzie pionowym i, co jest rzadko spotykane, poziomym. Z najwyższych pięter roztacza się widok na "nizinne" dzielnice Gdańska - Chełm, Orunię centrum.

3-pokojowy lokal na Wilanowie. Źródło. materiały dewelopera

Osiedle skomunikowane jest z centrum Gdańska 6 liniami autobusowymi. W ciągu 2-3 lat pojawi się również linia tramwajowa wzdłuż ciągu ulicy Łódzkiej (która zostanie zmodernizowana). W razie korków można więc spokojnie dojechać do pracy/szkoły komunikacja publiczną. Na osiedlu jest zaplecze handlowo-usługowe - sklepy, m.in. Carrefour Experss, przychodnia, poczta i szkoły. By odetchnąć świeżym powietrzem, wystarczy wyjechać za obwodnicę, nad Jezioro Otomińskie, czy "straszyńskie".


Osiedle Wilanowska - Polnord, Gdańsk.

Ceny mieszkań
(więcej na stronie www Polnordu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy