Google
 

30 lis 2010

ALLCON - OSIEDLE AWIATOR, mieszkania Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-ZASPA, AL. JANA PAWŁA II;
Cena za m2: od 5940 zł

osiedle awiator allconŹródło. materiał dewelopera

Alfa, Bravo, Charlie, Delta to nie nazwy kodowe tajnej operacji służb specjalnych, a budynków, które wejdą w skład nowego osiedla znanego trójmiejskiego dewelopera - firmy Allcon. Awiator powstanie na gdańskiej Zaspie, na słynnym pasie startowym dawnego lotniska - skąd zresztą inspiracja do nazwy osiedla.

Cztery budynki na granicy parku JPII to właśnie Awiator. Źródło. materiał dewelopera

Wewnętrzne patio osiedlowe z "lotniczą" rzeźbą. Źródło. materiał dewelopera

12-piętrowe budynki będą nie tylko lokalizacją nawiązywać do lotniczych konotacji. Aluminiowe zwieńczenie ostatnich kondygnacji to imitacja poszycia kadłuba samolotu, a zadaszenia nad wejściami przypominać maja skrzydła.
Na osiedlu dostępnych będzie kilkadziesiąt lokali od kawalerek po 4-pokojowe (powierzchnie od ok. 30 do ponad 90 m2). Przy mieszkaniach parterowych przewidziano tarasy z ogródkami, na wyższych kondygnacjach nawet po 2(!) balkony. W większości zastosowano podział na strefy dzienną/wypoczynkową - salon i zaplecze; oraz nocną - sypialnie i łazienka. Na parterze zaplanowano również punkty handlowo-usługowe.

4-pokojowy lokal 90,7 m2. Źródło. materiał dewelopera

Kawalerka o powierzchni 33 m kw. Źródło. materiał dewelopera

Samochody będzie można zaparkować w podziemnej hali garażowej. Komunikację wewnątrz budynków zapewnią ciche windy.
Główna portiernia w centralnej części osiedla ma być częścią systemu bezpieczeństwa mieszkańców Awiatora. W jej pobliżu znajdą się zaś komórki lokatorskie na np. rower, czy też wózek dziecięcy. Osiedle będzie całodobowo monitorowane.

Źródło. materiał dewelopera

Budynki Awiatora będą sąsiadowały z najsłynniejszym parkiem Gdańska - im. Jana Pawła II o powierzchni ponad 22 ha, z ścieżkami spacerowymi i rekreacyjnymi oraz boiskami. Do parku będzie bezpośrednie przejście z osiedlowego patio Awiatora (gdzie stać będzie rzeźba, przypominająca historię i nazewnictwo inwestycji).
Przyszli mieszkańcy będą mieli blisko do deptaka i mola w Brzeźnie oraz nadmorskiej ścieżki rowerowo-łyżworolkowej. W pobliżu zlokalizowany jest także Park im. R. Reagana, gdzie dostępne są liczne placyki zabaw i boiska.
Na Zaspie dostępne są placówki edukacyjne od przedszkola po liceum, pełna gama punktów usługowych oraz handlowych, a także co unikatowe - szpital. Rozbudowana sieć komunikacji publicznej - autobusy, tramwaje, SKM - pozwala dostać się sprawnie w każdy punkt Gdańska oraz Trójmiasta.


Awiator - Allcon, Gdańsk-Zaspa.

Oferta mieszkaniowa
(szczegóły na stronie www.allcon.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy