Google
 

28 lut 2011

PB GÓRSKI - OSIEDLE POHULANKA, mieszkania Gdańskmieszkania>gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-ŚRÓDMIEŚCIE, POHULANKA/NA STOKU;
Cena za m2: 6 tys. - 7,2 tys. zł (+1,6 tys./m2 piwnicy).

Źródło. materiał dewelopera

W zielonej otulinie, na wzgórzu między ulicami Pohulanka, Na Stoku i Kolonia Studentów deweloper PB Górski stawia mini osiedle. Trzy budynki wielorodzinne, każdy z czterema kondygnacjami, pomieszczą ponad 230 mieszkań. Pierwszy budynek kompleksu ma być oddany do zamieszkania już na jesień 2011 r.

Osiedle pomyślane jest jako start dla jeszcze niezamężnych lub młodych, bezdzietnych małżeństw. Bowiem, poza kilkoma kawalerkami, wszystkie lokale są 2-pokojowe. Metraż zaczyna się od 28,3 m. kw. (kawalerka), przez 37,4 m2 (najmniejszy lokal z dwoma pokojami) do 46,8 metrów. Na parterach będą ogródki, na wyższych piętrach balkony lub tarasy. Pod budynkami przewidziano halę garażową.

Kawalerka na Pohulance. Źródło. materiał dewelopera

Jeden z największych metrażowo lokali 2-pokojowych. Źródło. materiał dewelopera

Zaletą miniosiedla jest niewątpliwie opisana na wstępie lokalizacja. Dodatkowo łatwy dojazd pobliską trasą szybkiego ruchu - Aleją Armii Krajowej - do centrum (a zatem do ośrodków kultury i rozrywki) i do Obwodnicy Trójmiasta (weekendowy wypad nad jezioro), zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską (przystanki tramwajowe i autobusowe w sąsiedztwie).


Osiedle Pohulanka firmy PB Górski - Gdańsk.

Oferta mieszkaniowa
(szczegóły na www.pbgorski.com.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy