Google
 

20 lip 2012

BUDROS - OSIEDLE JAWORZNIAKÓW, mieszkania Gdańskmieszkania > Gdańsk

LOKALIZACJA: GDAŃSK-ŁOSTOWICE, UL. JAWORZNIAKÓW;
Cena za m2: od 3663 zł (program "Rodzina na swoim").


osiedle jaworzniakówŹródło. materiał dewelopera

W sąsiedztwie stawu retencyjnego na Łostowicach, przy ul. Jaworzniaków Budros buduje osiedle mieszkaniowe - Jaworzniaków. W ofercie domy wielorodzinne w zabudowie bliźniaczej - w tym dwupoziomowe, z użytkowym poddaszem.

Źródło. materiał dewelopera

Dostępne 52. mieszkania mają od 31 do 113 metrów kw. powierzchni (2-poziomy). Deweloper umożliwia dorobienie dodatkowego wejścia na zagospodarowane poddasze z klatki schodowej. Na osiedlu będzie zieleń, drogi i chodniki wewnętrzne oraz placyk zabaw dla najmłodszych.

osiedle jaworzniaków mieszkanie113-metrowe mieszkanie z poddaszem użytkowym (dolny poziom - 69 m2). Źródło. materiał dewelopera

31-metrowa kawalerka. Źródło. materiał dewelopera

Po drugiej stronie stawu łostowickiego jest rozbudowane osiedle mieszkaniowe z infrastrukturą handlowo-usługową, m.in. sklep Biedronka. Jest apteka, przychodnia zdrowia, poczta, przedszkole, bank i szkoła językowa oraz kościół. W pobliżu szkoła podstawowa i gimnazjum. Deptak wokół zbiornika jest popularnym miejscem spacerów i rekreacji. Okolica jest spokojna i dobrze skomunikowana z centrum zarazem, gdzie można wybrać się na wydarzenia kulturalne i sportowe.


Osiedle Jaworzniaków w Gdańsku.

Oferta mieszkaniowa
(szczegóły na www.budros.pl)
osiedle jaworzniakow oferta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy