Google
 

18 mar 2012

MURAPOL - OSIEDLE VIVALDIEGO, mieszkania GdańskLOKALIZACJA: GDAŃSK-POŁUDNIE, UL. NIEPOŁOMICKA;
Cena za m2: od 3,4 tys. zł (mieszkania w programie Rodzina na swoim).

osiedle vivaldiegoŹródło. materiał dewelopera

Takiego osiedla w Gdańsku dawno nie zaprojektowano. Deweloper Murapol na Osiedlu Vivaldiego, na gdańskim południu poza rodzinnymi, 5-kondygnacyjnymi budynkami (jedna podziemna - hala garażowa) przewidział bogatą infrastrukturę usługowo-handlowo-rekreacyjną (szczegóły poniżej). Całość zajmie ok. 7 hektarów.

Źródło. materiał dewelopera

Budowę Osiedla Vivaldiego podzielono na 4. etapy. W pierwszym powstanie pięć budynków z ok. 500 mieszkaniami (część dostępnych od zimy 2012 r.). W kolejnych dobudowane zostaną 22. budynki. Budynki zaprojektowano nieregularnie i kaskadowo tak, by nie zaglądać sąsiadom w okna.

osiedle vivaldiego planŹródło. materiał dewelopera

Deweloper postawił na 1-, 2- i 3-pokojowe lokale, które można łączyć w poziomie i w pionie (użytkowe poddasze). Plusem duże ogrody do mieszkań na parterach oraz przestronne tarasy na wyższych kondygnacjach. Powierzchnie od 26 do 54 mkw zyskują na przestronności dzięki dużym salonom i dużym oknom od strony słonecznej.

Kawalerka u Vivaldiego. Źródło. materiał dewelopera

2-pokojowy lokal na 2 piętrze. Źródło. materiał dewelopera

3 pokoje i antresola na Osiedlu Vivaldiego. Źródło. materiał dewelopera

Vivaldiego to osiedle zaprojektowane na samowystarczalne z prawdziwego zdarzenia. W części budynków partery przewidziano na wszelką działalność handlowo-usługową. Dodatkowo część działki inwestycyjnej zarezerwowano pod centrum handlowe z galerią handlowo-rozrywkową. Co ciekawe, na osiedlu Vivaldiego powstaną również korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, siłownia pod chmurką, place zabaw i ścieżki edukacyjne dla najmłodszych, tor dla rolkarzy i rowerzystów, zielone ścieżki do nordicwalking-u i joggingu.

Zaletą lokalizacji jest oddalenie od centrum miasta, a zarazem w niedalekiej odległości od najważniejszych samochodowych szlaków komunikacyjnych - Obwodnicy Trójmiasta, Obwodnicy Południowej Gdańska, ul. Starogardzkiej, Alei Vaclava Havla. Przy osiedlu stanie przystanek komunikacji autobusowej.


Osiedle Vivaldiego w Gdańsku Południe.

Oferta mieszkaniowa
(szczegóły na www.osiedlevivaldiego.pl)

3 komentarze:

  1. Zaraz miną dwa lata od ukazania się artykułu, a developer słabo wywiązuje się ze swoich obietnic i planów. Za to zbiera coraz to gorsze opinie

    OdpowiedzUsuń
  2. Gddzie sa boiska, gdzie jakies tereny rekreacyjne- napisac tez sobie mogę.Nawet piwnic w budynkach nie ma, a kiedy podpisywałem umowę, zapewniano mnie ze będą.

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam. Chciałem zapytać czy posiada ktoś informacje na temat wypłacalności MURAPOL dla podwykonawców??? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

    OdpowiedzUsuń

Nie bądź Anonimowy. Wybierz "Nazwę/URL" i wpisz swojego NICK'a.

Mieszkania Trójmiasto - popularne oferty i tematy